Юридична відповідальність за корупційні правопорушення в Киеве.

280грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЮридична відповідальність за корупційні правопорушення

Підручник

За загальною редакцією доктора юридичних наук, професора В.Я. Настюка

У підручнику представлено у систематизованому вигляді матеріал, що пропонується студентам для опанування дисципліни «Відповідальність за корупційні правопорушення». Зміст підручника відповідає структурі програми, за якою зазначена дисципліна викладається в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, працівників правоохоронних органів, працівників органів державного управління, практикуючих юристів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑617‑6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х90 /16
Кількість сторінок 512

Купити Юридична відповідальність за корупційні правопорушення — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Юридична відповідальність за корупційні правопорушення — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Юридична відповідальність за корупційні правопорушення - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Юридична відповідальність за корупційні правопорушення в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.