Інтелектуальна власність: теоретичні витоки та економічні імперативи розвитку в Киеве.

600грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахІнтелектуальна власність: теоретичні витоки та економічні імперативи розвитку

Монографія

Вірченко В.В.

Монографія присвячена комплексному дослідженню економіко-правової природи інтелектуальної власності, економічних імперативів, закономірностей та суперечностей її розвитку в умовах постіндустріальних трансформацій та формування економіки знань. У науковій роботі здійснено ретроспективний аналіз еволюції відносин інтелектуальної власності, а також ґенези і розвитку теорії інтелектуальної власності. Визначено інституційно-організаційні засади реалізації та розвитку відносин інтелектуальної власності. Досліджено специфіку господарського обороту результатів інтелектуальної діяльності, охарактеризовано сучасний стан і тенденції розвитку глобального ринку об’єктів інтелектуальної власності. Обґрунтовано пріоритетні напрями формування національної системи комерціалізації інтелектуальної власності.

Для фахівців у галузі інтелектуальної власності, студентів економічних та юридичних спеціальностей, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, державних службовців, підприємців та всіх, кого цікавлять питання господарського обороту і комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності.

Додаткова інформація:

Видавництво Ліра-К
ISBN 978-617-7748-30-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70*100 1/16
Кількість сторінок 488

Купити Інтелектуальна власність: теоретичні витоки та економічні імперативи розвитку — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Інтелектуальна власність: теоретичні витоки та економічні імперативи розвитку — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Інтелектуальна власність: теоретичні витоки та економічні імперативи розвитку - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Інтелектуальна власність: теоретичні витоки та економічні імперативи розвитку в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.