Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні в Киеве.

190грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахФункціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні

Монографія

А.Ю. Гнатюк

Монографічне дослідження присвячене розгляду актуальних питань визначення функціональної структури кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні. У роботі визначено сучасні методологічні основи дослідження кримінальних процесуальних функцій прокурора у досудовому провадженні. Досліджено вплив цілей кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні на формування функціональної структури його діяльності. Обґрунтовано наявність і сформульовано презумпцію «тотального нагляду» прокурора за законністю усіх процесуальних дій і процесуальних рішень піднаглядних йому органів досудового розслідування. Належність певних напрямів діяльності прокурора у досудовому провадженні до системи його кримінальних процесуальних функцій як окремих і самостійних елементів поставлена в залежність від того, чи є вони дотичними до вирішення основного питання кримінального провадження – питання про кримінальну відповідальність. Обґрунтовано положення про те, що прокурор не повинен самостійно здійснювати процесуальні дії, бо в такому разі він набуває статусу свідка і підлягає відводу, що суперечить принципу незмінності прокурора у кримінальному провадженні. Досліджено зв’язок кримінальних процесуальних функцій прокурора з його повноваженнями і предметом відання.

Роботу адресовано аспірантам, науковцям, студентам та практикуючим юристам.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-731-9
Обкладинка M’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х84 1/16
Кількість сторінок 152

Купити Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.