Экстренная помощь при ДТП в Киеве.

100грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Экстренная помощь при ДТП

Навчальний посібник

Эта книга создана под руководством и при активном участии практикующих медицинских работников, которые знают из собственного опыта о наиболее распространенных травмах при дорожно-транспортных происшествиях и готовы поделиться с читателями ценной информацией о том, как помочь пострадавшему еще до приезда «скорой помощи». Ведь в сложной ситуации важна не только моральная готовность прийти на помощь, но и достаточная подготовленность в плане знаний и навыков оказания первой медицинской помощи.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-081-8
Обкладинка М`яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 96

Купити Экстренная помощь при ДТП — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Экстренная помощь при ДТП — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Экстренная помощь при ДТП - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Экстренная помощь при ДТП в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.