Децентралізація влади в Україні та розвиток екологічних і природоресурсних правовідносин в Киеве.

300грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахДецентралізація влади в Україні та розвиток екологічних і природоресурсних правовідносин

Монографія

Відповідальний редактор: академік НАПрН України Н.Р. Малишева

У монографії з позиції сучасних наукових поглядів висвітлюються процеси,які супроводжують реформу децентралізації, та їх вплив на розвиток екологічних і природоресурсних відносин. Аналізуються як позитивні сторони децентралізації, так і загрози, пов’язані з неврахуванням особливостей відповідної предметної сфери. Робляться теоретичні узагальнення та надаються практичні рекомендації щодо розвитку екологічних і природоресурсних відносин з урахуванням необхідності децентралізації влади.

Розрахована на науковців, працівників органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, фахівців екологічного і природоресурсного профілю, всіх, хто цікавиться відповідною проблемною сферою.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑732-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х84 1/16
Кількість сторінок 304

Купити Децентралізація влади в Україні та розвиток екологічних і природоресурсних правовідносин — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Децентралізація влади в Україні та розвиток екологічних і природоресурсних правовідносин — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Децентралізація влади в Україні та розвиток екологічних і природоресурсних правовідносин - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Децентралізація влади в Україні та розвиток екологічних і природоресурсних правовідносин в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.