Цивільне право України. Частина друга в Киеве.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Цивільне право України. Частина друга

Посібник для підготовки до іспитів

В.І. Борисової

Посібник підготовлений відповідно до Програми навчальної дисципліни «Цивільне право України» (Частина друга) з урахуванням змін і доповнень, внесених до Цивільного кодексу України. У виданні міститься зразковий перелік питань, які виносяться на курсовий та державний іспити з цієї дисципліни, надаються стислі відповіді на ці питання. Призначений для студентів (слухачів, курсантів) юридичних закладів вищої освіти та юридичних факультетів закладів вищої освіти усіх форм навчання.

Може бути корисним абітурієнтам, аспірантам, науковцям та практичним працівникам.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-713-5
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 242

Купити Цивільне право України. Частина друга — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Цивільне право України. Частина друга — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Цивільне право України. Частина друга - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Цивільне право України. Частина друга в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.