Цивільне право. Практикум в Киеве.

430грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЦивільне право. Практикум

Навчальний посібник

За ред. Р. А. Майданика (кер. авт. кол.), Н. С. Кузнєцової, Є. О. Рябоконя

Практикум містить весь необхідний матеріал для підготовки до практичних (семінарських) занять до курсу цивільного права України: перелік питань, які можуть бути рекомендовані до обговорення, перелік нормативних актів із зазначенням (по можливості) конкретних статей і пунктів, методичні рекомендації до конкретних тем, завдання (казуси тощо) для розвитку навичок застосування нормативних актів та їх тлумачення, матеріали наукової та методичної літератури, тести та контрольні питання.

Цей практикум розроблено як універсальний збірник матеріалів для практичних (семінарських) занять з цивільного права. У зв’язку з цим скористатися ним можуть студенти будь-яких форм навчання за спеціальністю «Правознавство». Для студентів, викладачів та аспірантів юридичних вузів.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-560-2
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 622

Купити Цивільне право. Практикум — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Цивільне право. Практикум — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Цивільне право. Практикум - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Цивільне право. Практикум в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.