Адвокатський іспит: зразки процесуальних документів: 3-тє видання в Киеве.

190грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАдвокатський іспит: зразки процесуальних документів: 3-тє видання

Навчальний посібник

О.В. Баулін, В.І. Лебідь, П.С. Матвєєв, С. П. Матвєєва

Даний посібник підготовлений для використання у процесі підготовки до письмової частини іспиту і є логічним доповненням до посібника для складання усної частини, який завдяки своїй популярності і незмінності авторського колективу перевидавався вже шість разів.

Запропоновані зразки документів, що розміщені у цій книзі за обсягом повністю відповідають програмі письмового іспиту.

Матеріал також буде корисним для осіб, що займаються практичною діяльністю, і тим, хто лише здобуває юридичну освіту, при підготовці до опанування основ фундаментальних галузей права.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-554-1
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 288

Купити Адвокатський іспит: зразки процесуальних документів: 3-тє видання — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Адвокатський іспит: зразки процесуальних документів: 3-тє видання — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Адвокатський іспит: зразки процесуальних документів: 3-тє видання - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Адвокатський іспит: зразки процесуальних документів: 3-тє видання в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.