Адміністративне право України (у схемах та коментарях) в Киеве.

250грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Адміністративне право України (у схемах та коментарях)

Навчальний посібник

Р.С. Мельник, С.О. Мосьондз

У навчальному посібнику «Адміністративне право України (у схемах та коментарях)» викладено авторське бачення сучасного стану, завдань та напрямів розвитку українського адміністративного права та відповідної правової теорії, засноване на переконанні про необхідність пошуку інновацій та їх запровадження у будь-яку сферу суспільного життя.

Розрахований на студентів, магістрів, аспірантів, викладачів закладів різного рівня акредитації, а також наукових та практичних працівників.

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978 966 667 705 4
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 344

Купити Адміністративне право України (у схемах та коментарях) — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Адміністративне право України (у схемах та коментарях) — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Адміністративне право України (у схемах та коментарях) - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Адміністративне право України (у схемах та коментарях) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.