Адміністративне право України в Киеве.

405грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Адміністративне право України

Підручник

І. Л. Бородін

Підручник підготовлено на базі діючого законодавства, з урахуванням останніх змін відповідно до адміністративної реформи та реформи адміністративного права України.

В підручнику із врахуванням державних вимог щодо організації навчального процесу і навчальних програм з максимально можливою адаптацією до навчальних аудиторій викладені основні питання курсу адміністративного права України.

Для студентів, аспірантів та викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів освіти, а також наукових і практичних співробітників.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-557-2
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 548

Купити Адміністративне право України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Адміністративне право України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Адміністративне право України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Адміністративне право України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.