Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні в Киеве.

140грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАдміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні

Посібник для підготовки до ЗНО

За загальною редакцією кандидата юридичних наук, доцента Н.Б. Писаренко

У посібнику зосереджено увагу на ключових питаннях адміністративного права й адміністративного судочинства, що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання студентів, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право». Посібник складається з 12 розділів, викладених у чіткій послідовності відповідно до Програми другого блоку єдиного фахового вступного випробування, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2019 р. № 410. Матеріал подано стисло, із акцентом на інформацію, знання якої допоможе успішно виконати тестові завдання, що пропонують під час випробування. За текстом посилання на нормативно-правові акти, використані для формування відповідей на питання Програми. Наприкінці посібника список додаткової літератури, до якої можна звернутися при підготовці до випробування.

Розраховано на студентів, які готуються до виконання тестових завдань, що пропонують у ході зовнішнього незалежного оцінювання.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-703-6
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 190

Купити Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.