Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти в Киеве.

120грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти

Видання 4-те, доповнене та перероблене

Ю.П. Битяк, В.М. Гаращук, В.В. Зуй та ін.

Навчальний посібник «Адміністративне право» підготовлений відповідно до програми навчальної дисципліни «Адміністративне право» та розрахований на здобувачів вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр».

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-704-3
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Газетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 186

Купити Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Адміністративне право. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.