Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 16. Земельне та аграрне право в Киеве.

480грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВелика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 16. Земельне та аграрне право

Наукове видання

Національна академія правових наук України

Видання є першим в Україні систематизованим зведенням знань про основні поняття, які використовуються в науці та законодавстві земельного права й аграрного права. В енциклопедії розміщені статті: а) в яких визначаються актуальні та практично значимі положення, що стосуються особливостей права власності та речових прав на землю в сучасних ринкових умовах, аналізується специфіка правового режиму окремих категорій земель України; б) в яких висвітлюються концептуальні положення сучасного аграрного права.

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-657-2
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70х100 1/16
Кількість сторінок 696

Купити Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 16. Земельне та аграрне право — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 16. Земельне та аграрне право — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 16. Земельне та аграрне право - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 16. Земельне та аграрне право в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.