Іпотека: правові висновки Верховного Суду в Киеве.

330грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Іпотека: правові висновки Верховного Суду

Збірник

Порайко І., Посікіра Р.

Збірник містить правові висновки верховного Суду у спорах щодо іпотеки за 2018 рік. Структурно книга поділена на розділи та параграфи, які містять актуальні правові висновки Суду щодо застосування тієї чи іншої норми права з посиланням на судове рішення, в якому вони викладені, та із зазначенням реєстраційного номеру рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Для зручності наведено також QR-коди, зчитування яких зумовлює прямий перехід безпосередньо на текст судового рішення в Реєстрі. Видання містить коментарі упорядників щодо найбільш важливих та дискусійних питань застосування правових норм у досліджуваній сфері.

Посібник стане в нагоді практикуючим юристам, суддям, субєктам державної реєстрації, викладачам та студентам вищих навчальних закладів, а також усім, кого цікавлять практичні проблеми правозастосування норм інституту іпотеки.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-617-655-181-2
Обкладинка тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70х100/16
Кількість сторінок 336

Купити Іпотека: правові висновки Верховного Суду — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Іпотека: правові висновки Верховного Суду — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Іпотека: правові висновки Верховного Суду - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Іпотека: правові висновки Верховного Суду в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.