"Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках в Киеве.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах"Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках

Научное издание

Пучков Андрей

Предложен опыт интонационного историко-культурного (комплексного, калейдоскопического) комментария бытовых реалий, литературных и художественных аллюзий в очерке Осипа Эмильевича Мандельштама (1891–1938) «Киев», написанном в мае 1926 г. и опубликованном в Ленинграде. Картинки, «национализирующие» приметы времени, — тоже часть комментария. Во втором издании (первое — 2015 г.) исправлены фактические ошибки, уточнены детали, связанные с пребыванием Мандельштама в Киеве, текст коментариев существенно дополнен новыми сведениями, научный аппарат подвергнут пересмотру.

Для некиевлян и киевлян, для мандельштамоведов и киевоведов.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-588-2
Рік видання 2018
Кількість сторінок 224 с иллюстрациями, цв. вкладки 16 с.

Купити "Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

"Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

"Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити "Киев" Осипа Мандельштама в интонациях, пояснениях, картинках в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.