"Практичний коментар до ст. 199-233 Розділу VII "Злочини у сфері господарської діяльності "Особливої частини Кримінального кодексу України"" в Киеве.

80грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах"Практичний коментар до ст. 199-233 Розділу VII "Злочини у сфері господарської діяльності "Особливої частини Кримінального кодексу України""

Коментар

Григоренко А.Г.

Практичний коментар до статтей 199 - 233 Розділу VII «Злочини у сфері господарської діяльності» Особливої частини Кримінального кодексу України. З урахуванням змін, внесених Законом України №4025-VI від 15 листопада 2011 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності».

Практичний коментар розрахований на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів та адвокатів для використання в практичній роботі, а також як навчальний посібник для студентів навчальних учбових закладів, які готують фахівців в галузі права.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-611-01-0544-6
Рік видання 2013
Кількість сторінок 648

Купити "Практичний коментар до ст. 199-233 Розділу VII "Злочини у сфері господарської діяльності "Особливої частини Кримінального кодексу України"" — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

"Практичний коментар до ст. 199-233 Розділу VII "Злочини у сфері господарської діяльності "Особливої частини Кримінального кодексу України"" — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

"Практичний коментар до ст. 199-233 Розділу VII "Злочини у сфері господарської діяльності "Особливої частини Кримінального кодексу України"" - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити "Практичний коментар до ст. 199-233 Розділу VII "Злочини у сфері господарської діяльності "Особливої частини Кримінального кодексу України"" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.